ÖVRIGT / Mattor / Kelim 6167017
nr 616 7017
Kelim
2 st ihopsydda våder, delvis broderad, Jaff kurd, antik, 158x166
Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, hål,lagningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 december 2009
kl 18:56:37
350 kr
350 kr
400 kr